хода

Зустрічають – не лише по одягу

Зовнішність — важливий фактор, за яким оточення складає думку про нас. Тому, збираючись на співбесіду чи важливу зустріч, ми ретельно обираємо одяг та зачіску, уважні до аксесуарів та деталей. Все це справді важливо. І, якби йшлося про складання враження для фотографії — можливо, цього було би достатньо. Та у живому, рухомому світі тіло розповідає про нас ще до того, як одяг з аксесуарами вступають у гру. 

Що говорять про нас постава та спонтанні позиції тіла? Як це сприймають і чи маємо ми вплив на це враження? З’ясуймо разом.

 

Зовнішність: правдива чи оманлива

Фізичне та ментальне в людині пов’язане дуже прямо і тісно. Наш душевний стан, характер, тип рішень та стосунки з собою відображені у зовнішності значно більшою мірою, ніж здається на перший погляд. Тож колись загальноприйняте “зовнішність — оманлива” час лишити в минулому. На заміну цьому твердженню приходить правильний та уважний переклад мови тіла. 

І взагалі, зовнішність дорослої людини — це зразок вміння працювати з активами. Не всім дістається у спадок рахунок у банку, та зовнішні дані — не менш важливий капітал. Його можна зберегти, а можна і примножити, особливо, якщо знати, що:

 

Правильна постава — ознака виваженості рішень

Положення хребта і голови, базова симетрія тіла — запорука здорового кровообігу, а отже — забезпечення киснем та поживними речовинами органів центральної нервової системи. Фізіологічно правильна постава є насправді найзручнішим положенням. І якщо людина звикла підтримувати його, то і фізичних дискомфортів у повсякденні вона відчуває значно менше. А отже — може спокійно концентруватись на головному.

Погодьтесь, враження від людини з прямою спиною, рівним поглядом та розгорнутими плечима, — значно краще, ніж від когось, хто зручного місця собі знайти не може та постійно опускає голову.

 

Вільне положення рук — ознака впевненості в собі

Ви вже читали, що схрещеними руками людина закривається або захищається від світу. Потреба постійно робити рухи пальцями — ознака неспокою, часто більшого ніж просто хвилювання від зустрічі. Положення рук у кишенях чи за спиною мають чимало трактувань, та ні одне з них не позитивне. 

Для того, щоб почуватися зручно при вільному положенні рук, потрібен правильний розподіл навантаження на всі суглоби, безперешкодне дихання та кровопостачання. Отже, положення рук тісно пов’язане із поставою та здоров’ям хребта. Спокій, досягнутий великою мірою впливом фізичного комфорту, сприяє гармонійному сприйняттю себе. А отже — і самопрезентації.

 

Зручна позиція на кріслі — ознака працездатності

Жодних жартів. Неможливість зайняти зручне положення протягом розмови може свідчити про одну з двох головних проблем:
1) співрозмовник щось приховує, уникає відповіді.
2) стан базового здоров’я людини не дозволяє їй комфортно провести на робочому місці кілька годин. 

Для співбесіди мають значення обидва ці фактори. Звісно, ви обиратимете фахівця не лише за ознакою здатності всидіти. Та збереження фізіологічних вигинів хребта, симетричне вільне положення рук, правильна висота підборіддя при погляді вперед допоможуть досягти вищої ефективності роботи при рівних інших чинниках. В перспективі це може бути визначальним фактором професійної сталості, доброю профілактикою вигорання та хронічної втоми. 

 

Положення стопи — фундамент позитивного першого враження

Мимоволі захотілося вирівняти спину, пришпилити руки гудзиками до боків та нерухомо сидіти у кріслі, щоби ніхто не засумнівався у ваших професійних якостях? Є простіший та логічніший спосіб отримати всі ці позитивні ознаки.Спільна риса, що об’єднує всі ці позиції тіла — фізіологічно правильне положення стопи на поверхні. Стопа, яка амортизує та скеровує в рух 70% навантаження масою тіла, визначає правильне положення і функцію колінних суглобів, кут нахилу тазу, роботу діафрагми та фізіологічну рівність хребта. Отже, саме зі стоп починається базова симетрія тіла.

Підтримка склепіння стопи та зафіксоване правильне положення п’ятки — основа фізіологічного положення. А “ефект каблука” помітно підкреслить стрункість фігури, додаючи впевненості у своєму вигляді. Саме так працюють шейпери ходи Insoly. Виготовлені індивідуально, вони змінюють ваш підхід… до будь чого, адже підходити ви будете граційніше, здоровіше, впевненіше і красивіше.

 

Коко Шанель права: другого шансу справити перше враження — не буде. Як гадаєте, що ефективніше представить вас на важливій зустрічі: третій новий костюм чи позитивні ознаки здоров’я і компетентності, які завжди залишаться з вами?